Mediowy notes - wyzwanie 13arts

23:54


Kilka zdjęć pracy konkursowej na 62 wyzwanie 13arts - "celebrate", czyli mała próba mediowa przed większym projektem. Zapraszam :)
Prawdę mówiąc zawsze miałam problemy z typowo mediowymi pracami, bo chlapanie wychodzi mi względnie kiepsko - nie czuję się dobrze z bałaganem na pracy, więc zamiast prac mediowych zwykle stawiałam na wszelkie odmiany clean&simple. Dzisiaj zdecydowałam się wyjść na chwilę ze strefy komfortu i przerobiłam ręcznie szyty notes, któremu (zapewniam) nic już nie mogło zaszkodzić. Podczas wyrównywania bloku na gilotynie straciłam prawie centymetr szerokości dołu w stosunku do szerokości góry, ale i tak w ramach ćwiczeń zdecydowałam się go oprawić... co nie poprawiło całokształtu tego potworka :)Do ozdobienia okładki użyłam głównie mediów 13arts - małych farbek (błękitna i cyjanowa), złotego splasha i gel medium, które posłużyło za bazę pod cekiny. Całość elegancko wytopiłam nagrzewnicą, żeby uzyskać efekt postarzenia materiału i dokleiłam kilka świeżych cekinów, by całość pasowała do brokatowych dodatków. Wyszło... błyszcząco :D


Cóż- pierwotnie notes miał bezlitośnie wylądować w śmieciach w ramach anihilacji dowodów mojego braku uzdolnienia, ale dam mu drugą szansę. Zostanie przeznaczony na art journal :) Pracę zgłaszam na 62 wyzwanie 13arts, do którego możecie się przenieść klikając TUTAJ. Dzięki za odwiedziny i do zobaczenia wkrótce :)

You Might Also Like

0 komentarze

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images