Z zielenią w projekcie

14:47

Oglądając prace scraperek, które już od dawna zajmują się PL (szczególnie te mieszkające za granicą) zachwycam się przede wszystkim niesamowitą ilością kolorów, wzorów kart, zastosowaniem ramek, rameczek, washi i masy innych dodatków- sama w sumie dopiero startuję z Projektem, ale nawet mi niesamowitą frajdę sprawia montowanie każdej strony albumu ;)


Dzisiaj pracowałam nad najstarszymi zdjęciami, sprzed około pięciu lat. Po takim czasie ciężko skonstruować długie i wyczerpujące opisy na temat jakiegoś wydarzenia, prawda? Niestety w ogóle mam dość mało notatek na temat zdjęć, dlatego album raczej nie będzie opływał w opisy.Muszę się przyznać że pomysł na komentarz powyższych zdjęć przyszedł mi natychmiast po przejrzeniu materiałów ;P Nie mogłam darować sobie tej krztyny humoru, zresztą, jak widzicie obdarowana para też nie należy do szczególnie poważnych ;)


A tu już druga strona. Zdjęcia układam chronologicznie, żeby nie pogubić się w mieszance wszystkich tych materiałów ;) Trochę odmienna kolorystyka, bo i miejsce zupełnie inne.
To tyle jeśli chodzi o PL na dzisiaj ;) Jak widać obie strony są zupełnie różne i w sumie sama nie jestem w stanie powiedzieć która jest ładniejsza. A wg was? :)

You Might Also Like

5 komentarze

 1. genialnie Ci to wychodzi ;D podziwiam szczególnie dlatego, że to nie Twoje wspomnienia, a cudze zawsze trudniej oprawić moim zdaniem :D
  dla mnie wygrywa strona nr 2 - ale to tylko dlatego, że zakochałam się w tej karcie z napisami ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem przekonana, że ludzie będą często wracać do wspomnień w takiej oprawie - rewelacyjne papiery i pomysły. A z drugiej strony podziwiam cierpliwość. kiedyś wytargam swoje stare zdjęcia i chyba się skuszę - bo przykład u Ciebie przedni - jak by to powiedzieli starożytni Rzymianie :))). Nawet nie ma co oceniać stron - każda w swoim klimacie. czekam na dalsze odcinki :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe wspomnienia zgromadzone w cudnym albumie.
  Co do opisów masz rację,najlepiej notować na bieżąco:)

  OdpowiedzUsuń
 4. jestem pod dużym wrażeniem,bardzo podobają mi się kompozycje które stworzyłaś:) ciężko wybrać która ładniejsza:)

  OdpowiedzUsuń

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images