Tylko nie przestań marzyć o... miłości.

15:54

Walentynki już za nami, ale jak ktoś słusznie zauważył, kocha się przez cały rok, a nie tylko 14 lutego :) U mnie już całkiem spokojnie, wreszcie mogę się cieszyć zasłużonym odpoczynkiem. Najchętniej z książką i przy herbacie. I stąd pomysł na kartkę. Bo przecież miłość to nie tylko epickie porywy serca, prawda? Miłość to prędzej wspólne siedzenie nad herbatą przy kuchennym stole albo ciastko do kawy, niż codziennie świeża róża pod drzwiami :)Taki kuchenny stół uświadamia nam w sumie jedną rzecz- że w dzisiejszych czasach nie bardzo mamy czas i miejsce na miłość. Praca, uczelnia, może szkoła, oprócz tego rodzina, codzienna bieganina- i w końcu ta miłość z wielkiego "love story" zmienia się w ledwo zauważalne gesty. Ale nie zrozumcie mnie źle :) Taka dojrzalsza nie jest wcale gorsza. Wręcz przeciwnie :) Nawiązując do piosenki Luxtorpedy- zaczyna przejawiać się w "tajnych znakach" i to jest właśnie moja interpretacja cytatu od Scrappin` Fantasies.

A dzisiaj super wyjątkowo kartka poleci na dwa wyzwania na raz. Pasuje mi idealnie, to poleci i do Diabelskiego Młynu [klik!] i do Scrapin` Fantasies [klik!]. Zastosowałam kontrast między kolorem czarnym i czerwonym, a przy okazji białym i czerwonym :) Praca jest również utrzymana w klimacie walentynkowym. Standardowo na strony wyzwań można się też przenieść klikając odpowiedni banerek. Życzę wszystkim powodzenia i zapraszam do komentowania!


http://scrappin-fantasies.blogspot.com/2014/02/walentynkowe-wyzwanie-specjalne.html http://diabelskimlyn.blogspot.ie/2014/02/wyzwanie-tematyczne-kontrast.html

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Genialna! Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrappin' Fantasies! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna :) prosta, ale wymowna :D dzięki za udział w wyzwaniu Scrappin' :)
  i gratuluję wolnego :D ja niestety jutro na zajęcia już wracam :(

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem pod ogromnym wrażeniem tej kartki, chwyciła mnie za serce, dzięki za udział w wyzwaniu Scrappin!

  OdpowiedzUsuń
 4. super
  C&S
  a wielki przekaz
  dziękuję za udział w wyzwaniu
  pozdrawiam
  Teo DT Diabelski Młyn

  OdpowiedzUsuń
 5. cudo, totalnie moje klimaty!
  dzięki za udział w wyzwanie na Diabelskim Młynie :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images