Króliczy wstęp

23:56

Jak widać prace wielkanocne u mnie już idą pełną parą, w końcu kończy się już mrzec (ale spokojnie, postaram się jeszcze pohamować). Wczoraj zdecoupagowane jajka, dzisiaj kartki, możliwe że całkiem niedługo zajmę się wielkanocnym stroikiem :)Karteczka poleci do Craft Baru na wyzwanie z wykreślanką :) Znalazłam między innymi ćwieka, kratkę (widać na listkach), niebieski, który może nie jest kolorem dominującym, ale na karteczce się znalazł, brokat (prawie nie widać, ale jest! niebieski, na jajeczku przy króliku!) i pomarańcz, którego użyłam w kwiatach. Zdecydowałam się też na żywe, soczyste kolorki, bo przecież nie można tak ciągle majstrować samych smutnych rzeczy ;)


Użyłam papierów Galerii Papieru, jak było wymagane dwóch różnych, z najnowszej kolekcji "Deszczowa Piosenka", natomiast kwiatów jest nawet więcej niż trzy :) Z tego też powodu karteczka zamiast w folii schowa się w pudełeczku, ale pudełkiem już się nie chwalę, bo jest, że tak to ujmę, "w trakcie realizacji" ;)


Tak jak mówiłam, karteczka leci na wyzwanie Craft Baru, a żeby dowiedzieć się więcej na temat wyzwania wystarczy kliknąć w banerek poniżej. Życzę wszystkim miłego weekendu i zapraszam do komentowania ;)

http://blog.craftbar.com.pl/2014/03/wyzwanie-nr-6-wiosenno-wielkanocna.html
 

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Przyciągająca oko wiosenna i bardzo urokliwa karteczka. Dziękuję za udział w craftbarowym wyzwaniu.

    OdpowiedzUsuń

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images