Enjoy the little things

17:03

Jak czujecie się z tym że już wrzesień? Ja wciąż nie mogę pogodzić się z końcem lata, wręcz staram się wypierać ze świadomości myśl że już niedługo znów się ochłodzi. Dlatego w ramach twórczości jeszcze nie dopuszczam do siebie typowo jesiennych kolorów i zmajstrowałam bardzo jasną i kolorową karteczkę ;)


Muszę się przyznać że nie zauważyłam wcześniej by moje wytwory rodzaju wszelkiego były monochromatyczne :P Po prostu nie zwróciłam na to uwagi :) Za to przeglądając wcześniejsze prace z niemałym zdziwieniem stwierdziłam że faktycznie- każda jest utrzymana w jednym kolorze i tonacji. Dlatego dzisiaj coś innego :)Kartka powstała w oparciu o mapkę Scrapmapu, ale sporo ją zmieniłam. Przede wszystkim zrezygnowałam z chorągiewek, a element z tytułem zmieniłam na okrągły. Cała kompozycja została nieco obniżona, ale wydaje mi się że wciąż wyraźnie widać główne elementy mapki ;) Tym razem postawiłam na styl C&S- to dla mnie nowość, ale starałam się by kartka nie wyglądała na pustą.


I na koniec standardowo zapraszam zainteresowanych do udziału w wyzwaniu ;) Wszystkie szczegóły można sprawdzić klikając w mapkę poniżej. Trzymajcie się ciepło i do następnego razu ;)

http://scrap-map.blogspot.com/2014/08/cardmapka-48.html

You Might Also Like

9 komentarze

 1. fantastyczna jest :) mega pozytywna :) i na pewno nie pusta :D z mnogością kolorów też sobie radzisz świetnie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeurocza jest :) Oj tak, idealna na taką pogodę jak dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
 3. super karteczka:) świetne połączenie kolorów, bardzo energetyczna:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolorystycznie - bomba na tą okropną pogodę. ;) Miejmy nadzieję, że przyniesie jeszcze więcej słońca. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. suuuper połączenie kolorów!! :) i w ogóle bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images