Pastelowo

17:20

Wiosny ciąg dalszy :) Co prawda pogodynki już straszą załamaniem pogody, śniegiem, deszczem i bardzo ponurą aurą, ale może coś się jeszcze w ostatniej chwili odmieni i nie będzie tak źle. U mnie póki co spokojnie- co prawda zapowiada się od dawna wyczekiwany wyjazd (przejdę na ciemną stronę mocy ;D), ale życie codzienne nie obfituje mi we wrażenia. I chwała mu za to ;)


Dzisiaj przygotowałam pracę na pastelowe wyzwanie Craft Manii. Dawno nie działałam na palecie kolorystycznej, więc stwierdziłam że to może być ciekawa praca :) A że kolorki są przepiękne (sprawdźcie banerek na samym dole) to tym więcej radości sprawiło mi majstrowanie karteczki.

I na koniec czego użyłam :) Jasno różowy papier i błękitne tło zrobione z UHKów, w tym z nowej kolekcji Pastel. Ciemniejszy różowy to już natomiast produkt Piątku13, z kolekcji Słodko- kwaśny. Sznureczek wkradł mi się z recyklingu, po metce. Zdjęcia mogą być nieco ciemniejsze niż w rzeczywistości z tego prostego powodu że jeszcze nie do końca rozumiem zasadę działania mojego aparatu :) Bardzo się staram wrzucać zdjęcia w coraz lepszej jakości i pracuję nad polepszeniem ich wyglądu, ale chyba jeszcze chwilę mi zajmie znalezienie odpowiednich opcji. Trzymajcie za mnie kciuki ;)

http://craftmaniapl.blogspot.com/2014/03/marcowe-wyzwanie-trele-pastele.html

You Might Also Like

1 komentarze

  1. urocza kartka :) Cieszymy się, że praca z naszą paletą sprawiła Ci radość :) Dziękujemy za udział w wyzwaniu :)

    OdpowiedzUsuń

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images