Warszawski Zlot Scrapowy

18:23

Cześć wszystkim :) Dzisiejszy wpis będzie króciutki, bo czeka mnie jeszcze wielkie pakowanie i ogarnianie życia pod wyjazd do Warszawy. Pomyślałam że Zlot to fajna wymówka żeby zobaczyć kawałek stolicy i jadę w czwartek- skończyłam już wszystkie zajęcia, a w ten sposób jeden dzień będę miała na bieganie po Łazienkach. Naturalnie główną atrakcją wciąż będzie wielkie scrapowanie :)


A skoro o Zlocie mowa, to musi być identyfikator, prawda? :) Miałam w planach taki przypinany do bluzki, ale koniec końców stanęło na zwykłym tagu który przywiążę sobie do torby. Pierwotnie miał być mniej różowy, ale... cóż :) Mój nick nie należy do zbyt kobiecych, trzeba to było jakoś zrównoważyć ;)


Trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia w Warszawie :)
PS: A kogo nie będzie, to zapraszam do mnie na relację, znając życie obfotografuję wszystko dookoła :)

You Might Also Like

8 komentarze

 1. Hej hej :) Bardzo fajnie wyszedł Tobie ten identyfikator. Ja też będę mieć, ale zrobiony był na zlot w lutym. Też miałam problem jak go przypiąć i skończyło się na tym,że zawiesiłam go na smyczy.
  Do zobaczenia na zlocie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest śliczny, bardzo uroczy :)
  Baw się dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 3. To ja wpadnę już po zlocie na fotorelację ;) Niestety muszę siedzieć w domu :P Identyfikator świetny :))) Miłej zabawy!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam go! :) I wcale nie jest zbyt różowy! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękny, delikatny w cudownych koloroach cytrusowych - magia!

  OdpowiedzUsuń

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images