Week 18

19:35

Jak Wam mijają święta? :) U mnie raczej pracowicie i zdecydowanie zbyt mokro. Na zewnątrz zamiast sypać białym puchem mam koszmarną pluchę i +8 stopni. Niewiarygodne że mamy grudzień, bo na zewnątrz pogoda przypomina raczej tę listopadową.
Pamiętacie jeszcze te ciepłe, jesienne dni? Jeśli już nie, to zaraz odświeżę Wam pamięć!
Ostatni ciepły jesienny tydzień :) Później oczywiście też zdarzała się jeszcze ładna pogoda, ale tak na prawdę ciepło już nie było. Rozpoczął się też  pierwszy tydzień na uczelni, więc czekało mnie bieganie za podręcznikami i błaganie pań z dziekanatu żeby wreszcie wydały indeksy. I o ile to pierwsze w końcu się powiodło, o tyle z tym drugiem poradziłam sobie dopiero tydzień temu ;)
Musicie mi wybaczyć taką jakość zdjęć :( Mam ostatnio koszmarne światło, nawet zabierając się za fotografowanie dość wcześnie) Jak tylko troszkę się poprawi, to postaram się wrzucić lepsze zdjęcia- a tymczasem życzę Wam spokojnych dni i mnóstwo odpoczynku- w końcu to święta :)

You Might Also Like

4 komentarze

 1. u mnie za oknem mrozi i pięknie dziś świeci słońce a widzę u Ciebie bardzo ciepły, kolorowy PL:) super!

  OdpowiedzUsuń
 2. poszalałaś z podwójną rozkładówką :D boskie kolory ma, takie ciepłe :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyszła rewelacyjnie! ;) To chyba moja ulubiona do tej pory. ;)) Ja swojego indeksu jeszcze nie odzyskałam. ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ to cudnie wyszło, no takich rzeczy to ja nie potrafię robic, super to wygląda :) i bardzo bardzo dziękuję za wszystkie miłe komentarze u mnie na blogu i bardzo przepraszam, ale ten czas jakoś mi się strasznie ostatnio skurczył i nie zawsze było go na tyle, żeby do Ciebie wskoczyć . Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images