Na dwoje matka wrózyla

18:44

Cześć :) Dzień mam już niedługo, więc w ramach przypomnienia sobie jak się robi kartki, zrobiłam od razu dwie- dla swojej mamy i dla mamy koleżanki. Co by dwa razy nie brudzić, machnęłam od razu dwie :) Podobają się Wam takie puszyste kartki?
Jak widzicie, pierwszy raz w życiu zrobiłam kartkę z laleczką Julie Nutting. Do tej pory byłam dość średnio do nich przekonana, przede wszystkim myśląc że w życiu z nich nie skorzystam, więc po co mam kupować stempel który tylko zajmie mi miejsce. Nie sądziłam że mogę się z nimi tak dobrze bawić :)
A o co chodzi z tytułem? No cóż, niestety koleżanka jednak zrezygnowała ze swojej wersji i obie bliźniaczki zostały u mnie w rękach. Trochę szkoda było mi włożonej w nią pracy, więc zorganizowałam na Facebooku małą wyprzedaż moich kartek w ogóle- jeśli mam być szczera, odzew znajomych nieźle mnie zaskoczył, bo prawie wszystkie zostały odebrane ode mnie w ciągu trzech dni od ogłoszenia.
Jak myślicie, czy takie sezonowe wyprzedaże to dobry pomysł na wyczyszczenie swoich zapasów? Robiłyście kiedyś podobne akcje na swoich blogach? Dajcie mi znać w komentarzach :)

You Might Also Like

9 komentarze

 1. Śliczne są! ;) Koleżanka może tylko pożałować, że zrezygnowała. :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale cudne, pełne uroku!
  Zgadzam się z nats, koleżanka niech żałuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow obie są cudne!! a koleżanka faktycznie może tylko żałować!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne :) Koleżanka niech żałuje ;) A co do takich akcji, to może i dobry sposób, nie wiem, ja i tak robię albo "do szuflady", albo na bieżąco na okazje, na które potrzebuję, więc się nie znam ;) Najważniejsze, że udało się "wyczyścić" zapasy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. rewelacyjne :D takie ciepłe są, dzięki kolorystyce :D a lalką też byłam pozytywnie zaskoczona :D dobrze, że nie ma z dużych tych co mi się podobają, bo bym pewnie też kupiła :D

  OdpowiedzUsuń
 6. podobaja :)

  jakies laski ostatnio lataja po kartkach! gdzie nie spojrzeć... laska! :-D

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne obydwie! A koleżanka mam nadzieję, że świadoma, co straciła ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja Cie, obydwie są niesamowiteeeeee!!!!!! aż zabrakło mi słów!

  OdpowiedzUsuń

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images