Scrapowy pokój

16:27

Przeglądając szafę znalazłam jedno z moich starych płócien. Nie grzeszę niestety zbyt obszernym talentem plastycznym (od malowania wolę jednak rysunek) więc blejtrama nadawała się raczej do wyrzucenia. Zdecydowałam się zaadoptować jej tylną część na... mikro pokoik scrapowy.


Starałam się by pokoik nadawał się na najnowsze wyzwanie 123scrapujTy z bingo. Ponieważ można było zrobić jakąkolwiek pracę scrapową zdecydowałam się na nieco inną formę niż standardowo. Pracę natomiast dedykuję pewnej bardzo ważnej dla mnie osobie, która zawsze z radością wita każdy nowy wpis i chociaż sama nie ma kompletnie nic wspólnego ze scrapbookingiem to wspiera mnie w każdej nowej pracy. Dziękuję :)Z bingo wybrałam sobie linijkę wstążka-kwiaty-papier w paski.W sumie wykorzystałam też wiele innych elementów, widać tu między innymi tekturkę czy koronkę, ale starałam się pracować na głównej linii :) Tak jak wspominałam, pokoik powstał na wyzwanie 123scrapuj ty. Papier w paski jest tłem dla wszystkich przedmiotów w pokoiku, girlandę kwiatów widać na górze po prawej, natomiast wstążeczki użyłam do ozdobienia jednej z buteleczek. Do wyzwania można przejść klikając bezpośrednio w banerek poniżej, a wszystkim uczestnikom życzę powodzenia :) 


You Might Also Like

3 komentarze

 1. kapitalny ten pokoik ;D mega ciekawy pomysł na wykorzystanie blejtramu :D a małe nożyczki podbiły moje serce :D
  PS. może byś pomyślała o wyłączeniu weryfikacji obrazkowej przy dodawaniu komentarzy? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze powiedziawszy właśnie się dowiedziałam że takową mam o.o A pomysł z blejtramem gdzieś podpatrzony, ale szczerze powiedziawszy już sama nie wiem gdzie i kiedy. Przypomniało mi się przy sprzątaniu :)

   Usuń
 2. cudnie wyszło :) dziękujemy za udział w wyzwaniu 123 :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images