Trochę inaczej

18:16

Ostatnio wzięło mnie na duże formy. Możliwe że to przez PL, który ostatnio wręcz śni mi się po nocach ;) W ramach oddechu od koszulek, zdecydowałam zrobić LO. Też oczywiście poleci do albumu- czasu jest coraz mniej, więc nie mogę się lenić :)Wykorzystałam trochę przydasiów od SODY- zaopatrzyłam się ostatnio w strzałki, napisy, alfabet, a gwiazdeczki mam jeszcze z zeszłego roku. Ostatnio częściej korzystałam z tych Ikropki, ale tym razem pomyślałam że pora wrócić do drewnianych :)
Co do reszty dodatków- zaopatrzyłam się z nową porcję ceramiki w sklepie z elementami do biżuterii i nie mogłam się powstrzymać żeby nie wrzucić tu choć jednego oczka. Są na prawdę śliczne :)
Chciałam żeby scrap był raczej męski, więc skończyło się na tym że większość dodatków jest czarna. Tło też początkowo miało być ciemne, ale na szczęście się opanowałam i wykorzystałam kolejny pastelowy arkusz UHK. Wiem że teraz króluje weekend, ale ja jakoś nie mogę rozstać się z pastelami ;)


You Might Also Like

5 komentarze

 1. ale czad ;D zajefajna kolorystyka, mega mi się podobają te czarne akcenty ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. "rasowa" praca :) bardzo mi się podoba kolorystyka, super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne LO, zresztą ja lubię brązy - pasują do wszystkiego, uwielbiam je łączyć z zielenią lub niebieskim :) Ceramiczne kółeczko - super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kapitalna kolorystyka, świetny męski scrap

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna praca! Jasne tło i akcenty wyglądają świetnie z czernią i szarościami, a praca pozostaje męska :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images