Week 33

14:40

Cześć po przerwie :) To już (albo dopiero) 33 tydzień w moim wykonaniu i powiem Wam nie bez dumy, że cudownie ogląda mi się te koszulki z poprzednich tygodni. Cieszę się, że udało mi się zapanować nad tym albumem, bo chociaż mam tak duże opóźnienie, to i tak jego tworzenie daje niesamowicie dużo satysfakcji!


 Tydzień 33 minął mi zdecydowanie pod znakiem kawy :D Raz piłam ją z głową (cóż, manekin to też jakieś towarzystwo) i raz wyrwałam się z dziewczynami na bardzo prawdziwą kawę z aeropressu. Po całym tym czasie picia rozpuszczalnej lury, spróbowanie Kawy przez wielkie "K" było dla mnie lekkim szokiem. To niesamowite jak inaczej smakuje taka kawa :) Co jeszcze? Jak na złość, w końcu wyszło słońce i człowiek jakoś z większym entuzjazmem zaczął podchodzić do życia. Co oczywiście przełożyło się na chęć ślęczenia nad notatkami (a raczej jej brak), w związku z czym zamiast za zakreślacz, chwytałam za lustrzankę.Na koniec podrzucam Wam fotkę wszystkich moich projektów :) Kto zgadnie który zeszyt/ segregator jest do czego? :DTrzymajcie się i do zobaczenia w sobotę! :)

You Might Also Like

4 komentarze

 1. też uwielbiam przeglądać swój PL :) zawsze mnie cieszy, że mam już tyle stron i w ogóle tak fajnie powspominać :)
  a Twój też uwielbiam :) ta fotka nieba mnie tym razem kupiła :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny! ;) Zawsze jest satysfakcja jak już ma się czego dużo - ja potrafię godzinami przeglądać album z LO'sami (tak, tak - między innymi dlatego, żeby się nie uczyć ^^) :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooj, aż za dobrze to znam :D 2 działy do przeczytania? No tak, to posprzątam w przydasiach, sprawdzę pocztę, poukładam skarpetki, ojej, co już tak późno? A to pouczę się jutro!

   Usuń
 3. jeja, cudny! Taki schludny i prościutki i mniaaam! <3

  OdpowiedzUsuń

Instagram


Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images